گشت ارشاد تلنگری به بسیجیان

رهبر معظم انقلاب خطاب به بسیجیان:
یک نکته این است که از آفت ها نسبت به خودمان پرهیز کنیم. آفت غرور، آفت تظاهر و ریاکاری؛ این آفات، آفات مهلکی است. اگر چنانچه موفقیتی به دست می آوریم، خدا را شاکر باشیم، از خدا بدانیم، برای ادامه آن از خدا کمک بخواهیم؛ این هم یک مساله اساسی است که دچار غرور نشویم، دچار اعتماد به نفس زیادی نشویم، از خودمان ندانیم، توکل به خدای متعال بکنیم.

بعد از اکران فیلم گشت ارشاد خیلی از دوستان به این فیلم انتقادهای بسیار تندی کردند. برای همین این فیلم رو از نگاه یک بی طرف نگاه کردم. نتیجه آخر این فیلم برای من این بود که اصلاً چرا همچین فیلمی ساخته شد؟ این فیلم در واقع تلنگری دوستانه بود به خیلی از ما بسیجی ها. به ماهایی که اکثرمون با اخلاص وارد این مدرسه عشق میشیم اما پیدا میشن افرادی که خواسته یا ناخواسته شروع به تخریب چهره بسیج و بسیجی می کنند. برخورد هایی که گاهی از طرف یک یا چند نفر با مردم میشه میتونه چهره بسیج رو بهم بزنه و این خواسته اصلی دشمنان بسیج و انقلاب هست.

گشت ارشاد تلنگری به تمام بسیجیان

فیلم گشت ارشاد همین چهره را به خود ما بسیجی ها نشان داد و گفت چون این برخورد ها بوده این دیدگاه ها بوجود آمده و باعث سوءاستفاده و بهم زدن چهره بسیج در میان مردم شده. یک بسیجی واقعی همیشه پیرو خط رهبری هست. برای انقلاب و اسلام تا آخرین قطره خونش ایستادگی می کنه. برای مردم کشورش چه خوب چه بد سینه سپر می کنه. با حسن خلق و مهربانی و سعه صدر با مردم و حتی آنهایی که مشکلاتی برای دیگران بوجود می آورند برخورد می کنه. یادمون باشه اگه یه روز لباس بسیج به تن کردیم و یه بی سیم بهمون دادن خودمون رو نگیریم و به فکر کمک به مردم باشیم و خودمون رو خادم مردم، انقلاب و رهبری بدونیم و بس. این راه شهداست...

/ 34 نظر / 63 بازدید
نمایش نظرات قبلی
یک خواهربسیجی فرهنگی

سلام مردمومن.نظرم راتاییدنکردی؟فقط یک دلتنگی بود.همین وبس. موفق باشید.

پلاک گمنام

سلام موفق باشید با تبادل لینک موافقین http://pasdar.blogfa.com/ پلاک گمنام http://atlanticfish78.blogfa.com/ خزر فیش از بازدیدتون ممنون میشم

تنها

سلام اخوی شما با دل خیلی پاکی فیلم رو نگاه کردی درباره فیلم سخن بسیاره فقط یقین داشته باش فیلمی که به صراحت به حضرت زهرا سلام الله علیها توهین میکنه نمی تونه بدرد بچه بسیجیا بخوره هرچند توش هزار تا پیام خوب هم گنجونده باشن هرچند که این فیلم یک پیام مثبت هم نداشت یا علی

فرهودی

سلام خداقوت تشکر از وبلاگ قشنگ ومطالب مذهبی خوبتون -در پیام های آسمان سوم راهنمایی عکس چند شهید در درس 7صفحه45 آمده نام دقیق آنها را می خواستم بدانم؛ اگه زحمت بکشین وبه وبلاگ من سر بزنین ممنون از لطفتان.

محمد مهدی

نظر من هم همینه .از این مطلب وبلاگت خوشم اومد.

زارع

سلام چون خیلی در مورد فیلم گشت ارشاد نمیدونم نظری راجع بهش ندارم اما چه طوره به افرادی که گشت ارشادو از انجام وظیفشون منع کردند و حالا نمیدونم می خوان دقیقا چه کاری انجام بدن و تصمیم واقعیشون چیه!ولی گفتند ما دخالتی نباید تو اینجور مسائل بکنیم!بگیم پس به پلیس راهنمایی و رانندگی هم بگید دیگه لازم نیست کنترلی روی عبور و مرور وسائل نقلیه داشته باشین!موتورسوارا اگه دوست دارن کلاه ایمنی بذارن اگه دوست هم ندارن نذارن!کمربند ایمنی هم همینطور!اصلا ما نباید دخالت کنیم!!!مردم خودشون عقل دارن!البته عقلشون به چششونه!!شاید!

دوست دارم[گل]

نیما کارگر

سلام دوست عزیز من بازدید کننده و طرفدار وبلاگت هستم میای با وبلاگ من تبادل لینک کنی؟؟؟؟؟؟؟؟

علی

گه نخور من با چشمای خودم دیدم که بسیجیای بی شرم بدون هیچ عبایی در شب چهار شنبه سوری به دختر های مردم دست میزدند و آن هارا با پسر ها توی یک ماشین می انداختند.من فرار کردم ولی چند تاشون درست جلوی شلوارشون بالا اومده بود.پدر من زمان جنگ یک بسیجی تمام عیار بود ولی خدا شاهده به خاطر این عوضی بازی ها اومد بیرون از این ارگانی که پدر سگ شده. اگه مردی نظرمو تایید کن تا همه بدونن و بفهمن.بگذار نظرات مخالف هم باشند.