منتظرین دروغین فرج

بی رودر وایسی میخوام حرف بزنم تا بدونیم اکثر ماها کشکی کشکی می گیم عاشق امام زمانیم و الکی فقط ادا در میاریم که بگیم ماهم خیر سرمون منتظریم.

طرف میاد روز نیمه شعبان کلی شیرینی و آب میوه پخش میکنه تابگه منم منتظر امام زمانم اما تا چشمش میفته به یه عروس و دوماد تا می تونه جنس هاش رو گرونتر به اونا می فروشه و هی داد می زنه آقا بیابیا. بشین تا بیاد.

هر روز و شب میره مسجد نماز میخونه و به عبادت می پردازه اما تا ازش درباره یه جوون با تیپ متفاوت برای کار تحقیقات می کنن شروع می کنه به زیرآب زدن بعد ادعاشم می شه که منتظر امام زمانه و هی میگه آقا بیابیا. بشین تا بیاد.

طرف همکارش داره کارش رو انجام میده مثل بچه آدم و برا خانوادش یه لقمه نون حلال می بره اما بخاطر اینکه به پست و مقام همکارش برسه مدام میره پیش رئیسش و زیرآب همکارش رو می زنه بعد هی داد می زنه آقا بیابیا. بشین تا بیاد.

دوسه بار رفته حج و چندبارهم رفته کربلا و ادعاش میشه منتظر واقعیه ولی درست دوتا خونه اونورتر همسایش تو جهیزه دخترش مونده و دوسه تا خونه اینورتر بچه های همسایش سرگشنه زمین میزارن و هی داد میزنه آقا بیابیا. بشین تا بیاد.

منتظرین دروغین فرج

طرف از بازنشستگی حقوق میگیره، زمین کشاورزی داره، دوسه تا خونه اجاره ای داره اما بازم برا 300 هزار تومن میره سرکار و جای کار یه جوون بیکار که میخواد خرج خانوادش رو در بیاره رو میگیره و ادعاش میشه منتظر امام زمانه و هی داد میزنه آقا بیابیا. بشین حتما برای تو یکی میاد.

آقا شرکت داره و چند تا کارمند، اما حق و حقوقشون رو نمیده یا دیر میده یا کامل نمیده و می دونه که حقوقی که داره می ده شرعا درست نیست اما ادعاش میشه منتظر امام زمانه و هی داد می زنه آقا بیابیا. بشین حتما میاد.

طرف روی پیشونیش از بس جای مهر مونده سیاه شده و همیشه تسبیح دستشه و ذکر میگه اما تا یه خواستگار میاد برا دخترش که از نظر اخلاق و دین ازش اطمینان داره ولی چون توان مالی کمی داره جواب رد میده و هی داد میزنه آقا بیابیا. بشین تا بیاد.

بنده خدا مسئول گزینش یه ارگان یا اداره هست اما بجای استخدام یه نفر که کار بلده و دلسوز، میاد فامیل خودشون رو که عرضه نداره رو استخدام می کنه با پارتی بعد هی داد می زنه آقا بیابیا. بشین حتما میاد.

حالا خودمونیم، شب تا صبح و صبح تا شب گناه می کنیم بعد ادعامون میشه منتظر امام زمانیم و برای ظهور قدم بر می داریم و هی داد می زنیم آقا بیابیا. بشینیم حتما میاد...

پ,ن: غیبت، تهمت ناروایست که سال ها به تو زده ایم و غافل از آنیم که تو مدت هاست آمده ای و این ماییم که رفته ایم. آقا جان برای آمدن ما دعا کن...

/ 17 نظر / 82 بازدید
نمایش نظرات قبلی
دوستدار همیشگی ات

منتظر واقعی یعنی حرص بزنی برای یه جمله نائب بر حق ولی زمانه و بدون مزد بیایو تو وبلاگ پربازدیدت ابراز دغدغه کنی و سعی کنی نظر بقیه رو به منویات آقا جلب کنی اما اونیکه گیر دادی به کراوات! روی صحبت نویسنده وبلاگ با اوناییه که اگه ابراز دغدغه میکنن میدون دنبال مادیات تا ما به ازای ریشو یقشونو بگیرن اما داد معنویت و انتظار میزنن/ گناهای پنهون خودتو بشمار کراوات عیان ما رو بیخیال البته اظهار عجز یه کراواتی کنار شهدا شرف داره به چشم پوشی یقه بسته ریشو روی گناهانی که هر کی ندونه خودش و خداش بیشتر میدونن چه خبره

منتقد

یا علی یه چیزی هم بهت بدهکار شدم. آدم های مثل شما خوب بلدن جوابهای چمن در قیچی بدن. - آقای به اصطلاح فرهنگی،همچین با افتخار میگی ریشم رو تیغ میکنم که انگار نمیدونی تیغ کردن حرامه. اون بعضی هایی که میگین یقه بالاشون رو میبندن و پیراهنشون رو روی شلوار میندازن و تسبیح دست میگیرن و فقط ادا دارن؛اشتباه نگیر اون افراد، افرادی مثل شما هستن که با این تیپ خودشون رو به اصطلاح مذهبی جا میزنند.

منتقد

ببخشید؛ نمیدونستم انقدر بی جنبه و بی ظرفیت هستی،وگرنه انتقاد نمی کردم.شما هر چه هستی به خودت ربط داره درسته، ولی خواهشا حرف های قلمبه سولومبه تو وبت نزن که ملت فکر میکنند شما علامه ی دهر هستین.من یه بند اضافه کردم مشابه همون مطالبی که شما نوشتین،منتها این جمله ما باب میل شما نبود. شما میدونید حلال و حرام چیه که رعایت نمی کنید و خودتون رو سفیر فرهنگی.......میدونید تو فضای مجازی براتون متأسفم. در ضمن برا توجیه کارتون روحانیت رو تو دید مردم خواهشا خراب نکنید،چون یک روحانی خوب میدونه که تیغ کردن حرامه،کروات زدن چه حکمی داره،ریا بودن و .........

منتقد

من به سهم خودم انجام میدم نه مثل شما با ظاهری فلان و باطنی فلان. اون زمانی که میگید به خاطر انقلاب کارت رو از دست دادی حتما ریگی به کفشت بود،مطمئنا همین آدمی بودی که الآن هستی،با ظاهر و باطن متفاوت(شعار بی عمل).

وبلاگ عمار سید علی

دل سوخته ای اون هم بد جور چون انگار برا جهیزیه اصلا بهت تخفیف ندادن بعد راستی اون شخصی که گفتی دختر نمیده نکنه پدر خانمتون باشه خخخخ

m

تقصیر من است این که دیر می آیی هر وقت شدم اسیر غم می آیی این جمعه و جمعه های دیگر حرف است ...... " آدم " بشوم سه شنبه هم می آیی ... واسه منتقد و واسه شمایی که جوابشو اینطور دادید ، متاسفم ...

ملیحه

همه به انتظار فرجت...می ایستند...مینشینند...میخوابند...امامن به انتظار فرجت میدوم.[گل]

زینب

سلام واقعا وبلاگ عالی ای دارید.حتما به وبلاگ منم سر بزنید و منو با نظراتتون خوشحال کنید.اگر با تبادل لینک موافقید حتما بگید لینکتون کنم.

سیده

امام زمان تیپ سه تیغ نمیخواد یا با کراوات میدونم ادعاتون میشه که بر عکس تیپ های مذهبی کارتون درست ! ولی امام زمان هم تیپ درست رو میخواد هم کار درست رو !

طاووس

سلام ممنون از وب و مطالب ارزشمندتون ازتون دعوت می کنم از این مقالات دیدن فرمایید و در صورت تمایل آنرا اشاعه دهید : بررسی اجمالی نمادهای ماسونی در استیکرهای شبکه های اجتماعی موبایلی و اهداف پشت پرده این شبکه های اجتماعی http://taavus.blogfa.com/post/2 برای ظهور سرورمان امام زمان عج چقدر آماده ایم ؟ http://taavus.blogfa.com/post/1