یک کلام از مادر عروس

شنیدم "حسین حاج فرج دباغ" یا به قول خودمون همون "عبد الشیطان سروش" خواستار اصلاح زیارت عاشورا شده!
این به اصطلاح فیلسوف که تا حالا وحی بودن قرآن، عصمت و مهدویت رو زیر سوال برده! خواستار انجام رفورم و اصلاح ساختاری در مبانی شیعه شده و ضمن نکوهش لعن بانیان ظلم به ائمه معصومین در زیارت نامه ها گفته: "متأسفانه نه تنها عوام شیعه اقدام به لعنت می کردند بلکه علمای شیعه هم این کار را می کردند و می کنند، حتی زیارت هایی را هم که برای امامان و خصوصا امام حسین تدوین کرده اند، متضمن این گونه لعن ها و نفرین فرستادن هاست."
ظاهرا لعن به دشمنان آل الله به این آقا برمی خوره! یاد حدیثی از امام باقر علیه السلام افتادم که فرمودند: "محبت ما و محبت دشمن ما در درون یک انسان جمع نمی شود، خداوند عزوجل در درون هیچ انسانی دو قلب قرار نداده تا با یکی دوست بدارد و با دیگری دشمن بدارد، اما محب و دوستدار ما پس در دوستی و محبت خالص است همانگونه که طلای با آتش خالص می شود و هیچ کدری در آن نیست ، پس هر کس که دوستی ما را می خواهد بداند قلبش را بیازماید پس اگر دوستی دشمن ما در قلب او شراکت داشت پس او از ما نیست وما نیز از او نیستیم و خداوند دشمن آنان و جبرئیل و میکائیل هم دشمن آنان و خداوند دشمن کافران است. "

آقای به اصطلاح فیلسوف! تو سنت های الهی دو تا سنت داریم به نام "استمهال" و "استدراج" ! ظاهرا برای شما این دو تا سنت مثل دو لبه قیچی هستند که راه بازگشت و توبه رو قطع کردند! والله اعلم!

معبر سایبری شهر خان ببین و منطقه فندرسک

/ 0 نظر / 185 بازدید