طرح لایه باز لیبل CD برای محرم 4

طرح لایه باز لیبل CD برای محرم

برای دوستداران اهل بیت طرح لایه باز لیبل CD محرم را آماده کرده ایم که می توانید هم اکنون از معبر سایبری فندرسکدریافت نمائید.

حجم:  7,870 KB

/ 5 نظر / 78 بازدید
ساقی کوثر

درمورد کربلا وعاشورا لطفا این قضیه را اطلاع رسانی نمایید. در حدیث روایت شده از ام سلمه چنین آمده است : امام حسن و امام حسین علیهما السلام نزد نبی مکرم اسلام صلی الله علیه و آله در منزل من در حال بازی بودند که جبرئیل امین بر پیامبر نازل شد و گفت : ای محمد همانا امت تو فرزندت را خواهند کشت . حضرت محمد صلی الله علیه و آله با دست به امام حسین علیه السلام اشاره نموده و سپس ایشان را در آغوش کشیده و گریستند. سپس رسول خدا صلى الله عليه وآله فرمود: اين تربت را در نزد تو مى گذارم، رسول خدا صلى الله عليه وآله آن تربت را بو كرد و فرمود: بوى كرب و بلاء است سپس فرمود: اى ام سلمه! وقتى اين تربت متحول به خون شد بدان كه پسرم كشته شده است. روز عاشوراء مطابق 10 محرم 1434 مصادف با 5 آذر 91 بار دیگر جهان تبدیل تربت حسینی به رنگ قرمز را به چشم مشاهده نمود. تربت حسینی موجود در محل موزه آستان مقدس امام حسین علیه السلام از مرقد مطهر ایشان اخذ شده بود که از ساعت 10 و پانزده دقیقه روز عاشوراء به رنگ قرمز درآمده و تا لحظه مخابره این خبر همچنان قرمز می باشد.

نور عدالت

دوست گرامی بنده برای هیچ وبلاگی دعوت نامه نمیفرستم اما واسه شما ارزش قائل شدمو رسما دعوتتون کردم حالا که واسه شما اهمیت نداره نظر دادن به پست های ما خیالی نیست از این به بعد اومدن به وب شما هم واسه ما مهم نیست یا حق

نمایان

سلام داداش محمد چند وقته نيستي منتظريم زودتر بيا...

[منتظر]

ارام

چه هنرمند