رابطه مستقیم آمریکا و سگ

تابحال چند نفر از شما با سگ مواجه شدین؟ تابحال دقت کردین اگه به سگ محل بذاری پارس می کنه و حتی آدم رو دنبال می کنه؟ اگه فرار کنی سگ سرعتش رو بیشتر می کنه تا بگیرت. اما اگه بهش محل نذاری باهات کاری نداره و یا موقعی که به سمتت میاد وایسی و ازش نترسی اون سگ راهش رو کج می کنه.
آمریکا هم همینجوریه. تا موقعی که بخوایم تحویلش بگیریم و دم از مذاکره باهاش بزنیم با ما اینجوری برخورد می کنه. دیگه همه شنیدن ودیدن که جناب اوباما ملت شریف ایران رو تحقیر کرد و گفت تحریم ها باعث شده که پای میز مذاکره بیان و با اعتماد به نفس فراوان و قیافه ای حق به جانب گفت ما تحریم های اصلی رو لغو نخواهیم کرد و فقط 5 درصد تحریم هارو کاهش می دهیم که اون هم قابل برگشت هست.
تا قبل این که حرف از مذاکره باشه ملت ایران همچین تحقیری شده بودند؟ درست عین برده های چوسان قدیم شدیم. این همه میگه گزینه نظامی روی میزه پس کو؟ تو این همه سال چرا جرئت نداشت یه نگاه چپ به ایران بندازه؟ آقایان سیاسی آقای کواکبیان باید خدمت همه شما عرض کنم سلام علیکم. دیدید حالا. این تو بمیری ازون تو بمیری ها نیست؟

رابطه مستقیم آمریکا و سگ

پ,ن: من سیاستمدار نیستم اما بهترین پیشنهادی که میتونم بدم این هست که دولتمردان ما تحت هیچ شرایطی از مواضع اصولی کشور کوتاه نیان که هیچ حتی تنگه هرمز رو کلاً مسدود کنند و تا زمانی که تمامی تحریمات از کشور برداشته نشه این تنگه آزاد نشه. شاهرگ اصلی جهان در تنگه هرمز هست. تا کی بنشینیم و شاهد این باشیم که یک سگ به ما حمله می کنه و ما باید پا به فرار بزاریم؟

/ 29 نظر / 124 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رهی خانووووم

سلام........لدفن کلمه ی پارس رو به واق واق مردن تغییر دهید

رهی خانووووم

ببخشید منظورم واق واق کردن بود.... دکمه هاش کناره هم بود اشتباه زدم

فاطمه سادات

سلام!اين كامنته كه كامل نيومد!بقيش رو توي وبلاگي كه آدرسش رو گذاشتم بخونيد!

گلستان بلاگ

با تشکر از مطلب خوبتان مطلب شما با نام خودتان در گلستان بلاگ منتشر شد. گلستان بلاگ منتظر مطالب شماست. http://golestanblog.ir/?p=11570

نوبت شما

سلام، با تشکر از شما "رابطه مستقیم آمریکا و سگ " با آدرس: http://www.nobateshoma.ir/?p=11646 در سایت جامع وبلاگ نویسان استان سمنان انتشار یافت. چشم به راه مطالب خوب شما هستیم. هدیه سایت نوبت شما: پیامبر اکرم حضرت محمد مصطفی صل الله علیه و آله و سلم می فرمایند : اگر میتوانی دائم الوضو باشی چنین باش، زیرا ملک الموت هرگاه جان بنده را بگیرد، در حالیکه او وضو داشته باشد برایش شهادت می نویسد. یا علی

محمد

پس هر كي جومونگ نگاه كنه ادمه[متفکر] ميشه كتابهايي كه مطالعه ميكنيد رو معرفي كنيد؟؟(در مورد دين )

محمد

خودم جومونگ نگاه ميكنم. كتابهايي ميخوام در مورد اسلام؟؟ جديدا دارن اشكالاتي به دين وارد ميكنن از طريق تفسير ها يا منابع تاريخي . حتي از ايات قران هم استفاده ميكنند.(توي سايت كلوب)

قرارگاه سایبری 702

سلام طاعات و عباداتتون مقبول درگاه حضرت حق . از شما وبلاگ نویس گرامی دعوت میشود تا وبگاه خود را در "شبکه اجتماعی 702" مرجع وبلاگنویسان ارزشی ثبت و مطالب زیبای خود را جهت انتشار برای ما ارسال نمایید . چشم به راه مطالب زیبایتان هستیم . هدیه 702 به شما افسر جنگ نرم : گویند آب گواراست گواراتر از آب سلام برتو بعد از نوشیدن آب... www.702.ir

نسل سومی

آره اتفاقا پیشنهاد خیلی خوبیه چرا همیشه اونا مارو تحریم کنن یه بار هم ما اونارو تحریم کنیم تا بفهمن با کی طرفن

مهرداد

سلام دوست عزیز. مفتخرم از اینکه وبلاگی با اسم اصالت خودم پیدا کردم . البته این پیدا کردن بر میگرده به ماهها پیش از ین. خواهشمندم در مطلب فوق به جای کلمه ی پارس که باز هم اصالت همه ی ماهاست از کلمه ی واق واق استفاده کنید که صدای سگ است. لطفا روی اشتباه پیش اومده اصرار و پافشاری نفرمایید.این موضوع شرح زیادی داره که اگه خواستین میتونم براتون توضیح بدم. (فندرسکی)