انتقام فتنه گران از سپاه امام حسین (ع)

یزیدیان سبزپوش با گوساله های سامری که ساخته بودند گمان می کردند می توانند از واقعه ای که باعث شد تا روح شهادت طلبی و استکبارستیزی و امر به معروف را در جهان طنین انداز کرده بود انتقام بگیرند.

از این رو در عاشورای سال 88 شمسی در صف یزیدیان سال 61 هـجری قمری قرار گرفتند و تا توانستند با خوی وحشیگری همان جنایات را تکرار نمودند.

اما این بار مردم  به ندای هل من ناصر ینصرنی نایب امام زمان خود لبیک گفتند و با درک واقعه عاشورا و هدف والای امام حسین (ع) به خیابان ها آمدند و یزیدیان سبز پوش را از میدان به در کردند.

زخمی که بر بدنه فتنه گران یزیدی صفت از سوی امام حسین (ع) وارد شده بود به زخم چرکین کینه تبدیل شد و کم کم این زخم چرکین در سال 92 و 93 سر باز کرد.

یزیدیان سبز پوش برای انتقام از واقعه عاشورا ابتدا نوک نیزه ها را به سمت مداحان کشور نشانه گرفتند و با شایعه سازی های متعدد مانند دریافت پول های کلان و وضع زندگی خوب و غیره قصد در تخریب چهره مداحان کشور نمودند.

انتقام فتنه گران از سپاه امام حسین (ع)

سپس شروع به سنگ اندازی به سمت خیمه های عزاداری نمودند با زدن حرف هایی مانند چرا زنجیر میزنید بلکه بیاید زنجیری از دست کسی باز کنید و یا چرا در مجالس هزینه برای پخش غذا صرف می کنید و ... قصد آتش زدن خیمه های عزا را داشتند.

اما در اقدامی جدید تیر های سه شعبه را به سمت پیام عاشورا  که همان امر به معروف است گرفتند و قبل از محرم با اسید پاشی به چهره ناموس کشور و ربط دادن آن به امر به معروف قصد در تضعیف پیام عاشورا نمودند.

ولی وقتی یزیدیان سبز پوش دیدند با این اعمال نمی توانند شور و اشتیاق مردم نسبت به امام حسین (ع) را کم کنند تصمیم بر نفوذ به مراسمات را گرفتند و با برگزاری حسین پارتی و تجمع دختران و پسران و انجام رفتار های زننده و رکیک و مصرف مشروبات الکلی تلاش کردند تا از درون این شور حسینی را کمرنگ کنند.

پیام ما به یزیدیان سبزپوش این است که شما هرگز نمی توانید واقعه ای که از پیش بشارتش از پیش به آدم، نوح، ابراهیم، اسماعیل، سلیمان، موسی، عیسی و پیامبر خاتم (ص) رسیده بود را برای رسیدن به مقاصد شومتان در اذهان مردم تخریب نمایید.

اما دلیل کینه فتنه گران بخاطر این است که این انقلاب با الگو گیری از قیام امام حسین (ع) شکل گرفت و خون هایی برای بقای آن مانند شهدای کربلا ریخته شد و امروز این نسل نیز با الگو گیری از همان واقعه روح شهادت طلبی را زندگه نگه داشته است و نخواهند گذاشت یزیدیان دوباره آب بر سپاه حق ببندند.

/ 31 نظر / 132 بازدید
نمایش نظرات قبلی
JFAC

سلام؛ اقا محمد 5 آُمین پلاس دامنه دات آی آرت مال من شـــد !! [گل] انشا الله موفق باشی[گل][گل]

احمدي

سلام عليكم آيا ديگر در سايت افسران نيستيد، يا من نميتوانم لوگوي افسران را در سايت پيدا كنم؟؟؟ با تشكر

خبر اخر . تدفین مرتضی پاشایی به دلیل ازدحام میلیونی مردم میسر نشد و به بعد موکول شد . بله مردم راضی نشدند که مرتضی دفن شود ولی در عوض عده ایی که راه میروند و سخن پراکنی میکنند افترا میزنند و مردم رو فتنه گر خطاب میکنند مدتهاست از طرف مردم زنده زنده دفن شده اند ولی چون زورگوها گلوله دارند و چماق فعلا مردم تو فاز مدارا هستند . به قول بنده خدایی ما انقدر خنگ هستیم که پول مملکتمونو چپاوول کنند و ما چیزی نگیم ولی انقدر بی غیرت نیستیم که تو روی زن و بچه مون اسید بپاشند و ساکت باشیم خلاصه عزیز دلم راهی که تو و هم کاسه هات میرید به قبرستونه نه حتی به ترکستان

lord128

[دست]

دختر ایرانی

بله که خشن..حیفکه تا به حال مسول سمپاد تشزیف نیاوردن مدرسه مون.اگه بیاد به چار قسمت کاملا مساوی تقسیمش میکنم.......[عینک]

تنهاترین سرباز گمنام

سلام واقعا مطالب مفیدی دارید . در صورت تمایل میتوانید با سایت ما هم همکاری کنید با تشکر diiz.ir

نرگس سادات

سلام. بهم گفتین رگباری مینویسی. بله. اخه نمیام نمیام نمیام یکدفعه با کلی حرف میام. همشو نمیشه تو یه کامنت فرستاد اخه

ملیحه

سلام...حسین پارتی؟؟؟؟؟... میشه درموردش توضیح بفرمایید برادر بزرگوار؟[متفکر][گل][گل][گل]

اسماعیل

سلام بر بسیجی راه ولایت خسته نباشید میگم خیلی عالی بود با این رویه ک در پیش گرفتید ان شاءالله بتونید دل امام زمان ارواحنا فداه را شد کنید