این بار با حمایت شبکه BBC و انگلیس توهین به حرم امام رضا (ع)

به گزارش افق شاهین نجفی خواننده رپ که از سال ۸۴ تاکنون با شبکه های معاند و بیگانه همکاری دارد در جدیدترین آلبوم خود ، آشکارا اقدام به توهین علیه حرم امام رضا (ع) کرد.
پوستر جدیدترین آلبوم شاهین نجفی با نام “نقی” در حالی منتشر شده است که در طراحی این پوستر سراسر توهین به حرم مقدس امام رضا (ع) است که این امر موجب واکنش های منفی در این خصوص شده است.
شبکه BBC نیز در حمایت از این اقدام زشت برای سایتی که اولین بار این آهنگ را پخش نموده است جایزه ویژه در نظر گرفته است.
این خواننده مبتذل که پس از ممنوع الصدا شدن در ایران به دلیل پخش موسیقی های زیرزمینی و مبتذل به آلمان مهاجرت نمود. وی در آلمان سرپرستی گروهی به نام «اینان» را نیز بر عهده داشت. وی سپس به گروه تپش ۲۰۱۲ پیوست.
گروه تپش ۲۰۱۲ با استفاده از ترانه های مبتذل و ایجاد جاذبه های جنسی، قبل از فتنه ۸۸ با گرایش مارکسیستی، بیانیه ای منتشر کردند که در آن از راه اندازی کمپین یکصد هزار امضا (!) در دفاع از حقوق بشر در ایران خبر داد ، تا با این وسبیله در بدنه دانشگاهی نفوذ نماید.
این خواننده در سال ۸۸ ، در آلبوم هایی جداگانه به توهین ولایت وفقیه و همچنین حمایت از فتنه گران پرداخته است. 

/ 3 نظر / 70 بازدید
ساره

این مردک عوضی احمق باز دیگه از کجا پیداش شد ؟ اعدام براش کمه. آقای اسماعیلی واقعا ممنون از این اطلاع رسانی به موقعتون . حالا که اونا انقدر به دین و مذهب ما دارن توهین میکنن ما بیشتر می جنگیم. بله جنگ تو همین فضای مجازی.ما از گوگل و فیس بوک و...که مال اوناست استفاده می کنیم اما دقیقا برعلیه خودشون. و حرف آخرم اینکه اونا انقدر احمقن که نمی دونن هر چی بیشتر تبلیغات ضد دینی بکنن ما کوتاه که نمی یایم هیچ چی .برای جنگ مصمم تر هم میشیم. آقای اسماعیلی پس پیش به سوی نبردی محکم تر. یا علی [گل]

ساره

ای یاوران امام زمان (ع) : دست حق نگه دارتان این ناپاکان را از صفحه روز گار پاک کنید[گل]

ساره

یک کلام: به معنای واقعی کلمه بیچاره شدی آقای شاهین... شاید بیچاره ترین آدم روی کره ی خاکی فعلا!!! بیچاره کردی خودت رو قبل از اینکه بیچارت کنیم...