انتقاد تحریفی یک زن از رستاخیز تحریف شده + تصویر

به طور معمول در تمام دنیا اگر لباسی گِلی شده باشه اون لباس رو با گِل نمی‌شورند چون کثیف تر میشه و کار به جایی می رسه که دیگه قسمت تمیزی از اون لباس بجا نمیمونه.

این قصه حالا برای فیلم تحریف شده رستاخیز اتفاق افتاد و در تجمع اعتراض آمیز علیه این فیلم، یک زن اقدام به قمه زنی آن هم در مقابل چشم چندین مرد نامحرم با حرکاتی ناموزون کرد.

انتقاد تحریفی از رستاخیز تحریف شده

 تا لود شدن کامل تصویر شکیبا باشید

در این سال ها که قمه زنی نوعی بدعت در دین به حساب میاد و بارها و بارها دشمنان و منقدین اسلام و شیعیان از این بدعت برای تخریب چهره مسلمانان و شیعیان استفاده کردند، و این زن به بهانه نقد فیلم رستاخیز که تحریفی از واقعه عاشورا رابه نمایش درآورده است، اقدام به انجام حرکت تحریف شده عزاداری به شکل قمه زنی کرد.

اگر به وضوح به این ماجرا نگاه کنیم به خوبی در میابیم که افرادی در حمایت از فیلم تحریف شده رستاخیز دست به اقدامی تحریف شده تر می زنند تا بگویند منتقدین ما خود نیز در مورد عاشورا دست به اقدامات تحریف شده تری زده اند.

قمه زنی بدعتی در دین است که توسط آخوند انگلیسی ملعون، سید صادق شیرازی در حال رواج داده شدن است تا وی بتواند به کمک حامیان انگلیسی خود در دین اسلام و مذهب شیعه تحریفاتی جهت تخریب ایجاد کند.

رهبر معظم انقلاب : «هرکاری که برای انسان ضرر داشته یا باعث وهن دین و مذهب گردد حرام است و مؤمنین باید از آن اجتناب کنند قمه‌زنی علاوه بر این‌که از عرفی از مظاهر حزن و اندوه محسوب نمی‌شود و سابقه‌ای در عصر ائمه، علیهم‌السلام، و زمان‌های بعد از آن ندارد و تأییدی هم به شکل خاص یا عام از معصوم، علیه‌السلام، در مورد آن نرسیده است. در زمان حاضر موجب وهن و بد نام شدن مذهب می‌شوددر هیچ حالت جایز نیست»( اجوبة الاستفتائات، ترجمه فارسی، ص326.)


/ 17 نظر / 97 بازدید
نمایش نظرات قبلی
دوستدار همیشگی ات

ممنون مطلبتون خیلی عالی بود

گلستان بلاگ

سلام خدا قوت مطلب شما در سایت گلستان بلاگ منتشر شد http://golestanblog.ir/%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%AF-%D8%AA%D8%AD%D8%B1%DB%8C%D9%81%DB%8C-%DB%8C%DA%A9-%D8%B2%D9%86-%D8%A7%D8%B2-%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AE%DB%8C%D8%B2-%D8%AA%D8%AD%D8%B1%DB%8C%D9%81-%D8%B4%D8%AF/ موفق باشید یا علی

رضا

به نام خدا بسم رب الشهدا و الصدیقین آنچه در این فیلم مشاهده می شود، نشان دهنده ارتباط این قضایا با گروه صادق شیرازی است.امیدواریم مسئولین امر مسببین امر را پیدا کنند.

وبلاگ جنگ نرم

سلام همسنگر عزیزم خسته نباشی دلاور. همسنگر عزیزم اگر وقت کردید از وبلاگم بازدید کنید خوشحال میشوم. اگر زحمتی نیست میشه این مطلبم را ببینید و اگر خوشتان اومد در وبلاگ زیبایتان منتشر کنید .بخدا خیلی خوشحال میشوم ممنون: http://jnarm.blogfa.com/post/233

زهرا ونایی

اوا خاک بر سرم حیثیت همه ی ما چادریا رو برد

فاطمه

سلام خسته نباشيد من نميدونم اين چه بدعتيه كه براي دين ما گذاشتن توي قرآن اومده هرضرري كه بدنتون وارد كنيد توي اون دنيا بايد بخاطرش جواب پس بدبد حالا اينا از كجاي دين اومدن بدعت گذاري كردن بردن حيثيت تمام چادري ها به كنار اين خانم بيشتر قصدش هتاكي بوده تا دفاع وگرنه ماهم اعتراض كرديم ولي اين كار ديگه نوبره

هم دانشگاهی

سلام یعنی خاک بر سر بی عقل منحرفشون که شیعه رو این طوری نشون جهان میدن... تازه لخت شدنا و غلت زدن رو شیشه ها رو .... با دهان پر خون ذکر علی گفتن و ... خنجر رد کردن از صورت و... اینجوریه که اون ور راحت سر میبرن غفلت و کم کاری ما شیعه ها دیگه تا کجا ؟

فائزه

با یه ذره سلیقه.... اینقد پستای مسخره وچندش وتکراریییی نذارید ... یه چیز ی بذارید ادم دلش بشه نیگا کنه لااقل... اه اه... به ما چه خب؟؟؟ به درک... والاااا

هم دانشگاهی

سلام فائزه جون تونستی دنیا رو تغییر بده تا اخبارش تکراری و چندش نشه والااااا

جواد

خاک تو سرشون که آبروی شیعه و اسلام رو بردن