یادآوری خاطره ای از امام به آقای هاشمی

آقای هاشمی رفسنجانی که این روزها به حاجی خاطره از وی یاد می شود هرچند وقت یکبار یاد یکی از خاطراتشان از امام راحل بنا شرایط و مصلحت و منفعت خودشان گل می کند و آن را برای مردمانی که به خیال آقای هاشمی حافظه خود را از دست داده اند بازگو می کنند.

خاطراتی که بیشتر جنبه جلب توجه و گاهی دروغ و یا همراه با فرافکنیست و زمانی به یاد حاج آقا می آید که کشور در دوره حساس بوده و یا حواشی خاصی اطراف او و یا خانواده اش به وقوع می پیوند. این بار با شروع دادگاه آقازاده گویا آقای هاشمی بعضی از خاطراتی که به نفعشان نیست را زود از یاد برده اند و بجای آن دست به تهدید نظام برای افشای اسرار می زنند.

بد نیست خاطره ای از امام (ره) را صرفاً جهت اطلاع آقای هاشمی رفسنجانی بازگو کنیم شاید ایشان چیزهایی یادشان آمد.

یادآوری خاطره ای از امام به آقای هاشمی

در سال ۵۹ آقای سید حسین خمینی که نوه امام بود در زمانی که اختلافات بنی بنی صدر و شهید رجایی تشدید شده بود آقای سید حسین خمینی می‌رود در مشهد به نفع بنی صدر سخنرانی می‌کند. مردم به او حمله می‌آورند و می‌خواستند سید حسین خمینی را بزنند و ایشان که مسلح بوده، سلاح کمری داشته، دست به سلاح کمری اش می‌برد، بچه‌های کمیته جلوی او را می‌گیرند می‌برندش در یک اتاق دیگر. از همانجا مسئولین کمیته تماس می‌گیرند با دفتر امام. پیغام به امام داده می‌شود که آقای سید حسین خمینی نوه شما در مشهد از بنی صدر دفاع کرده مردم به او هجوم آوردند دست به اسلحه برده ما چه کار کنیم؟ امام به مرحوم آیت الله اشراقی می‌فرمایند که به مسئولین کمیته مشهد پیغام دهید که سید حسین خمینی تحت الحفظ به تهران اعزام شود و اگر دست به سلاحش برد او را با تیر بزنند.

پ,ن : پس جناب آقای هاشمی رفسنجانی ریاست محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام، طبق این خاطره از امام راحل (ره) برخورد با خائنین به کشور هرکسی که باشد می بایست با شدیدترین شکل ممکن صورت بپذیرد نه اینکه به بهانه رسیدگی به پرونده آقازاده به نوعی نظام را تهدید به افشای اسرار کنید.

/ 26 نظر / 29 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سلطانی

با سلام خاطره ای از هاشمی!!!!!! روزی با مهدی به محضر مبارک امام شرفیاب شدیم امام با دیدن مهدی فرزندم بسیار خرسند شدند و فرمودند این فرزندت بسیار معروف خواهد شد و به همراه دیگر فرزندانت دودمانت را به باد خواهد داد. خدا حفظش نماید.

باقری

سلام مث همیشه شجاع محکم استوار دقیق[دست]

مرد گمنام

سلام خسته نباشی برادر.

lord128

[تایید][دست]

پرچین خیال

برادر شما نظراتتو خیلی دیر به روز میکنی اصن ادم یادش میره اینجا نظر گذاشته[سوال]

گلستان بلاگ

سلام با تشکر از مطلب خوب شما این مطلب با نام خودتان در گلستان بلاگ منتشر شد. http://golestanblog.ir/%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D8%A2%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D8%AE%D8%A7%D8%B7%D8%B1%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D9%85%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D9%87-%D8%A2%D9%82%D8%A7%DB%8C-%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C/ منتظر مطالب بعید شما هستیم.

همه چی سایتت خوبه اما چرا به آیت الله هاشمی توهین میکنی؟! دیگه تو سایت شما نمیام چون بصیرت ندارید

صادقانه بگم خوش به حالتون چقدر دلسوزوبابصیرت هستید کاش خواص بابصیرتی داشتیم کاش کاش

زهرا

سلام اگر به فكر جدي نباشيم بدتر از آقاي هاشمي هستند و...