علی مطهری سیم ناکوک سنتور دولت

شاید این سؤال در ذهن همه شما بوجود آمده است که چرا علی مطهری مدام در مجلس ساز مخالف می نوازد و در نطق چند روز پیش خود که باعث بوجود آمدن تنش در پارلمان شد از سران فتنه حمایت کرد.

جواب این سؤال چندان سخت نیست وقتی خوب به عمق وجود علی مطهری نگاهی بیندازیم. فرزند پدری که فکر می کرد اگر پدرش شهید نمی شد حتماً به عنوان رهبر جمهوری اسلامی ایران انتخاب می شد و آقازاده به خیال خود می توانست با کشور یک قل دو قل بازی کند.

این درست همان ذهنیتی است که فرزندان حاجی خاطره را سال هاست به تکاپو انداخته است و مدام در هر تشنج و تنشی در کشور حضور فعال دارند تا شاید بتوانند در روند رهبری انقلاب خللی ایجاد کنند که هر بار از سوی مردم تو دهنی بزرگی می خورند.

علی مطهری سیم ناکوک سنتور دولت

حتی خود حاجی خاطره رهبری را حق خود می داند تا جایی که هر چند وقت خاطرات شیرین دوران همراهی با امام خمینی برایش گل می کند و گاه گاهی اگر کسی به نورچشمی هایش که در حال خیانت به کشور هستند بگوید بالای چشمتان ابروست می گوید اسراری از نظام در قلب من است و غیر مستقیم نظام را تهدید می کند که اگر نورچشمی هایم  را از حاشیه امن خارج کنید و گزندی به ایشان برسانید سینه ای دارم از اسراری که در صورت افشای آن ها تار و پود نظام از هم خواهد پاشید.

اما نکته قابل توجه در این میان طرفداری همه جانبه وب سایت حاجی خاطره از علی مطهری است تا جایی که اکثر خبر های دو سه روز گذشته در وب سایت حاج آقا پر است از حمایت ها و عکس های یادگاری با علی مطهری. پس به خوبی واضح است هوچی گری مطهری در مجلس ریشه در تفکراتی دارد همانند پسران حاجی خاطره که نظام را ارث خود می دانند.

اما در این میان موسوی و کروبی تنها بازیچه ای بیش نیستند و نه حاجی خاطره دلش برای آن ها می سوزد نه علی مطهری بلکه آنان فعلاً ملعبه ای به دست این دو هستند تا بتوانند گاه گاهی با ایجاد تنش به دیگران نشان بدهند به دنبال ارثیه خود از نظام هستند.

سخت است پیمبر شده باشی و ببینی
فرزند تو دین دگری داشته باشد
حالم چو امیری است که از بخت بد خویش
در لشکر دشمن پسری داشته باشد

پ,ن : به احترام شهید مطهری ، همگی برای اصلاح این پسر ناخلف دعا می کنیم

 

/ 32 نظر / 75 بازدید
نمایش نظرات قبلی
lord128

[دست] یه سوال : شعر از خودت بود؟

بچه مشهدی

سلام چرا جواب همه رو نمیدی??

جبهه نو

سلام. مطالب جالب و قابل تاملی می نویسید .موفق باشید. فقط لطفا با سند بگید که چرا فکر میکنید علی مطهری فکر میکنه که اگه پدرش زنده بود رهبر می شد و الان حقش خورده شده؟

خیابانی

سلام علیکم وبسایت بسیار زیبایی دارید البته با محتوای بسیار خوب و جذاب و جالب دارید خوشحال می شویم شما رو در وبسایت مسجد و هیئت جوادالائمه مشهد مقدس ببینیم و از نظرات بسیار خوبتون استفاده کافی رو ببریم mhja62.ir مسجد و هیئت جوادالائمه مشهد مقدس

معبر سایبری شیعه

با سلام من نظر شما رو خوندم ولبی من که مطالب شما رو باذکر منبع کپی کردم! و خیلی ها هم اینکا رئ میکنن!

زنده باد منتظری

زمان سقوط شما هم فرا میرسه , و مجسمه هاتون پایبن میاد و اسامی خیابونها و ... دوباره برمیگرده به اولش. اونوقته ک قیافه هاتون دیدنیه ...

غلوم

سلام شما انگار جای خدا نشسته اید و قضاوت می کنید. یکی از خطرات اصلی دینداری این است که دیگران را بی دین خطاب کنند. مواظب باشید قضاوت بیجا نکنید تا باران همیشه ببارد. اعلام نظر و کار غلط فرد را گفتن با قضاوت در مورد اشخاص زمین تا آسمان فاصله دارد. از شما بعید است.

حسین

واقعا از سایت شما بعید بود مگر کار یک نماینده ی مجلس چیست؟؟او نماینده ی مردم است و حق سخن گفتن دارد می دانید که نماینده ی مردم دیگر چیست؟ اگر قرار بود که بمانند اکثر نمایندگان اصولگرای مجلس سوت و کور بشینند که...

farzin

من نه موافق و نه مخالف نظامم یعنی یهجورایی گیج شدم......چرا ما ایرانیا هرکی دوست نداریم بهش القاب کافر خوارج و غیره...میزنیم.....حتی زمان شاهم اینطوری بود هرکی ساز مخالت با شاه میزد می گفتن کمونیست.....چرا ما همش بدی هارو میبینیم؟ چرا نیمه پر نمیبینیم؟ این مجلس چرا نمیتون حقوق وزارت خونه ایی بیشتر از 70 هزار تومن کنه......اخه یه جون با این مقدار چطوری زن بگیره چطوری زن و پچش اداره کنه....چطوری جلوی به خطر افتادن معنویاتش نگیره.....بعد میگیم فساد اخلاقی جوانان زیاده طلاق زیاده....خوب بد بخت میره دزدی میکنه مگه پیامبر(ص) نفرمودند: از در خانه ایی فقر بیاید از ان درش ایمان میرود؟ ما نمیگیم همه باید ماشین و خونه انچنانی داشته باشن...ولی به گونه ایی باشه که محتاج نان شب نباشن مردم....الان هزینه یه بیماری مزمن مثل سرطان چقدر تمام میشه ؟ خوب معلومه بدبخت میره نزول میکنه....مردم دیگه ارزو نمیکنن خانه بخرن ارزو میکنن بیمار نشن حتی در حد یه انفلانزا که یه ویزیت اون 50 هزار تموم میشه..... الان مردم باید همش کار کنن .....نه وقت دارن و نه پول که صلحه رحم کنن! دیدوبازدید شده سالی یک بار....خواهشا من قانع کنید بمن ایمیل بزنی

ریدم تو تحلیلتون