آزادی یواشکی زنان در ایران

 

آزادی یواشکی زنان در ایران

برای ثابت کردن این ادعا کافیست صفحات پسند شده و مطالب ارسال شده در صفحه شخصی تعدادی از مراجعین آقای این صحفه را مشاده کرد تا از بول هوسی آنان مطلع شد.

اما نکته قابل تأمل این صفحه عکس های دزدیده شده از صفحات شخصی کاربران فیس بوک است که البته باید به صاحب صحفه حق نیز داد چراکه برای پر کردن چشم های هیز عده ای و فعال نگاه داشتن صحفه می بایست تصاویر بیشتری انتشار دهد تاآمار لایک هایش بالاتر برود.

آزادی یواشکی زنان در ایران

 سازنده این صفحه

مسیح علی نژاد یادداشت نویس روزنامه اعتماد ملی که در محافل مطبوعاتی خود را «جوجه اردک زشت» معرفی می کرد این صفحه را در فیس بوک راه اندازی نموده است.

علی نژاد که در دوران حضور خود در ایران دارای روابطی جدی با سفارت انگلیس در ایران بود پس از فتنه۸۸   با کمک “حسین رسام” (از عوامل سفارت انگلیس که پس از فتنه ۸۸ دستگیر شد) به همراه فرزند خود از کشور گریخت.

آزادی یواشکی زنان در ایران

وی بخاطر خوش خدمتی های فراوان به دشمن، پس از دریافت اقامت در انگلیس، با وجود آنکه در دوران حضور خود در ایران حتی موفق به کسب مدرک پایان دوره متوسطه (دیپلم) نیز نشده بود، به طور رایگان در یکی از دانشگاه‌های انگلستانتحصیل کرد.

 

سوابق جاسوسی و وطن فروشی مسیح علی نژاد

مسیح علی نژاد پس از فرار از ایران در «حلقه ملکوت» به عنوان یکی از منابع اینترنتیرادیو فردا (ارگان رسمی سازمان سیا) و رادیو زمانه (ارگان رسانه ای سرویس امنیتی هلند) حضور پیدا کرد. این حلقه، با بودجه مصوب پارلمان هلند برای جنگ نرم رسانه ای با ایرانیان و جمهوری اسلامی ایران تأسیس شده و مهدی خلجی (مشاور ارشد در مؤسسه واشنگتن، لابی پژوهشی اسرائیل در آمریکا)، مهدی جامی (مدیر رادیو زمانه، ارگان سرویس اطلاعات و امنیت هلند) و عباس معروفی (روزنامه نگاری فراری) آن را اداره می کنند.

آزادی یواشکی زنان در ایران

 سوابق فساد اخلاقی مسیح علی نژاد

 مسیح علی‌نژاد که از همسر خود جدا شده است چندی پیش در صفحه فیس بوک خود تصویر رابطه جنسی خود با دوست ‌پسرش با نام “کامبیز فروهر” را برای عموم منتشر کرد و نوشت : به همین چه که آنها رابطه نامشروع و عشق نامشروع نامیده اند باید بالید و به گفته برخی از نزدیکانش دارای سابقه رابطه با چندین نفر دیگرنیز است.

آزادی یواشکی زنان در ایران

پس به وضوح روشن است شخصی که مدرک تحصیلی دیپلم هم ندارد و به دنبالبساط هرزگی هایش است، تحت هیچ شرایطی نمی تواند دلسوزی برای بانوان با فرهنگ و تحصیل کرده ایران اسلامی باشد مگر هم پیالگی های خود.

چیزی که مسیح علی نژاد آزادی یواشکی نامگذاری کرده است در واقع فاصله بسیاری با آزادی دارد. اگر آزادیست پس یواشکی بودن آن به چه معناست؟ آزادی یعنیرها شدن از بند قید و شرط ها و آزادی لحظه ای چیزی جز فریب و بروز عقده های روانی نیست و اگر آزادی یعنی برهنگی پس باید پیشکسوت آزادی را حیواناتدانست چراکه همواره برهنه بوده اند.

آزادی یواشکی زنان در ایران

و سؤال اصلی از مسیح علی نژاد اینجاست اگر برهنگی آزادیست پس چرا در کشورهای غربی زنان برای آزادی و در امان ماندن از چشم طمع مردان به گرفتنحجاب روی آورده اند؟ شما که این همه تمایلات غربی دارید و آنان را سرلوحه خود قرار می دهید و نگران حقوق زنان هستید چرا به این مسئله هیچ اشاره ای نمی کنید؟ چرا صفحه ای نمی سازید که در آن آزادی یواشکی باحجابان غرب را به نمایش بگذارید؟

آزادی یواشکی زنان در ایران

وقتی نیک به قضیه نگاه می کنیم می بینیم این صفحه فقط و فقط مکانیست برای آنان که عقده های جنسی دارند و این افراد با انتشار عکس هایشان به دنبال جذب پسران و مردان بول هوسی برای لایک کردن صفحات شخصی خود هستند و بس.

پس خانم علی نژاد بدانید زن ایرانی هویتش را به بازی های سیاسی جیره خواران نمی فروشد.

پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله و سلّم فرمودند:

بهترین زنان شما، زنی است که برای شوهرش آرایش و خودنمایی کند، اما خود را از نامحرمان بپوشاند .(بحارالانوار، ج 103، ص 235)

/ 75 نظر / 127 بازدید
نمایش نظرات قبلی
در انتظار یار

سلام علیکم دوست عزیز عالی بود . خدا خیرت بده . بنده هم یه مطلب در این باره نوشتم . که خوشحال میشم نظراتت رو در این باره بدونم . . . به ما سر بزن و نظر بده . عنوان مطلب : آزادی یواشکی یا بی بندوباری به سبک حیوانات ..... ؟؟؟؟!!! + کلیپ تصویری آدرس مطلب : http://torkaman.blogsky.com/1393/03/08/post-4015/%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF%DB%8C-%DB%8C%D9%88%D8%A7%D8%B4%DA%A9%DB%8C-%DB%8C%D8%A7-%D8%A8%DB%8C-%D8%A8%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%A8%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%D8%A8%DA%A9-%D8%AD%DB%8C%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AA-%D8%9F%D8%9F%D8%9F%D8%9F-%DA%A9%D9%84%DB%8C%D9%BE-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C منتظر شما هستم . از دست ندید . فعلا یا مهدی

مهدی

سلام! وبلاگ «میعاد ملاقات با خدا» با تصاویر زیبا و مطالب جذاب درباره «نماز» در خدمت شماست. __________@@@@@@___________@@@@@ _______@@@________@@_____@@_______@ ________@@___________@@__@@_______@@ ________@@____________@@@__________@@ __________@@________________________@@ ____@@@@@@___________________@@@@@@@ __@@@@@@@@@_________________@@@@@@@ __@@______________________________________@@ _@@_________________@@@@@________________@@ _@@________________@@@@@@_______________@@ _@@@______________@@@@@@______________@@@ __@@@@_____________@@@@____________@@@@ ____@@@@@@______________________@@@@@@ _________@@_________________________@@ ________@@___________@@_____________@@ ________@@@________@@@____________@@ ________@@@______@@@__@__________@@ _________@@@_____@@@___@@@@@@@ __________@@@@@@@ ___________________@ ____________________@ _____________________@ ______________________@ ______________________@ ______________________@____@@@ ____________@@@@___@@__@__@ _____________@____@@_@__@__@ _

علی

با سلام و عرض ادب با ذکر منبع کپی کردم واقعا این فیسبوک کمک بزرگی هست برای شیطان

دختر ایرانی

همینه دیگه حجت الاسلام داستانپور حرف قشنگی میزد : وقتی خدا پرسید از کمال وجمال و عمری که بهت دادم چه ثمره ای داشتی؟ رووت میشه بگی :بارالها 20000تا لایک!!!!! اونجا دیگه نمیشه تریپ روشن فکری برداری به نکیر ومنکر بگی امل های بی سواد شما میدونین فیسبوک چیه و فناوریه و زندگی امروزی و......

گل یاس

سلام از روشنگری تون ممنون با اجازه این مطلبو با اشاره به نام معبر سایبری فندرسک تو وبلاگم کپی کردم http://golyas1392.blogfa.com/

حسین

سلام راستش من طرفدار ولایت فقیه نیستم درستشم اینه که خیلی از دخترا بی حجاب شدن.خودمون گول نزنیم که باحجاب بیشتره.اما از وقتی این حدیث رو خوندم فقط به بی حجابا پوزخند میزنم: رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم از جبرئیل علیه السلام سوال فمود:«آیا فرشتگان خنده و گریه دارند؟ جبرئیل فرمود: آری یا رسول الله، در چند مورد فرشتگان خنده و گریه دارند. یکی از آن موارد زمانی است که زن بی حجاب و بدحجاب می‌میرد و او را داخل قبر می‌گذارند و روی قبر را می‌پوشانند تا بدنش دیده نشود. دراین هنگام فرشتگان می‌خندند و می‌گویند: تا وقتی که جوان و جذاب بود با چهره و اندامش مردان را تحریک و تهییج می‌کرد و باعث گناه می‌شد (بستگان او از خود غیرت نشان نداده و او را به پوشش و حجاب تشویق و ترغیب نکردند) ولی اکنون که مرده و همه از نگاه کردن او نفرت دارند او را می‌پوشانند. یه پسرخاله هم داشتم فوت کرده،چند وقت پیش خواب خاله ام(مامانش) اومده بود میگفت من که قبول شدم وای به حال شرابخوارا!وای به حال قماربازا!حتی حساب خرده نونایی رو که برای گنجشکا میریختم نگه داشتن. پس لا تحزن ان الله معنا. اینا الان به ما میخندن یه روزم ما میخندیم!

زهرا

مطلبتون عالی ولازم وبجا بود.اجرکم عندالله.....

حسین

سلام شاید منطقه زندگی شما اسلامی تر باشه. من تو تبریز و تهران و کرج و ارومیه و حتی اردبیل به جرات میتونم بگم حتی 10% دخترا رو باحجاب ندیدم.بین اینا وضعیت کرج و اردبیل به نسبت بهتره.تهران متوسط،تبریز افتضاح و ارومیه چیزی در حد فاجعه!! 2 تا از خاله ها و بقیه دخترهای فامیل منم همه بی حجابن(همه مجرد).اکثرا نمازخون و روزه گیر هم هستنا فقط حجاب ندارن.فقط مامانم چادریه.3 تا از خاله ها و 4 تا عمه ام چادری نیستن اما حجاب کاملی دارن.البته مامانم میگه زن چادری نگیر!! و همین 10% باحجابا نخبه های علمی و ورزشی و رتبه های برتر کنکور هستن!!

محمد

شما اب رو بریز اونجا رو که سوزنده نمیخواد رو صورت دخترای مردم از حرصت اسید بریزی [متفکر]