ماجرای دلارهای شبانه مهاجرانی

سردار نقدی با اشاره به رفتن برخی عناصر دولت اصلاحات به دست بوسی پادشاه عربستان تصریح کرد: برخی افراد ذلیل اخیراً به اردوگاه پادشاه عربستان رفه اند و برای او که علیه اسلام و به نفع صهیونیست ها سخنرانی کرده، کف زده اند. امروز نیز پرده نفاق بسیاری از آنها کنار رفته و مشخص شده فردی از این جریان (خاتمی) پیش از انتخابات سال 88 به دست بوسی پادشاه عربستان رفته و از او کسب تکلیف کرده است.

سردار نقدی با اشاره به تلاش مجلس ششم برای برداشتن موانع از مقابل ضدّ انقلاب خاطرنشان کرد: وزیر ارشاد دولت اصلاحات که به اردوگاه دشمن پیوسته، شبها به منزل کارگردانان سینما می رفت تا با دادن پاکت دلار آنها را راضی کند که علیه نظام جمهوری اسلامی فیلم بسازند.
سردار نقدی اضافه کرد: همچنین یک عضو اصلاحات پیش از انتخابات سال 88 به ببحرین رفت تا پادشاه جنایتکار آن کشور به آنها کمک مالی کند که او هم این کمک مالی را انجام داد.

معبر سایبری شهر خان ببین و منطقه فندرسک

/ 1 نظر / 32 بازدید
هم دانشگاهی

سلام. خودی های ناخودی : سریال ماه رمضان، دکتر مودت، چشم برزخی.. به دستور مشایی ساخته شد تفکر اسرائیلی داشت شهر موشها، جومونگ ... مهاجرت به سرزمین دیگه ساختن سرزمین جدید... چرا نمادهای رسانه ملی خودمون شبکه1، شبکه تهران، شبکه نمایش... یه چشمی اند؟!!!! اخیرا فیلم برف های روی کاج، کار ماهواره رو آسون کرد تبلیغ عدم تعهد به ازدواج مرد دنبال یه دختر جوون رفت زن دنبال یه مرد جوون... تازه آخرش براش پیام گذاشت: عشقه درک کن... یعنی حق رو به زن داد به تلافی کار نادرست مردش! با اینها چه کنیم