معرفی کتاب قدم کلیک هایتان بر چشم

سلام به همه مخاطبین عزیز معبر. بارها همسنگران عزیز از من درخواست کرده بودن تا کتاب هایی که مطالعه می کنم رو معرفی کنم تا این عزیزان هم ازین کتاب ها بهره مند بشن.

شخصاً هرکتابی رو نمیخونم و خیلی روی خرید کتاب وسواس دارم. اما تعجب می کنم چطور چهار سال از چاپ کتاب قدم کلیک هایتان برچشم به قلم محمدرضا زائری می گذره و من تازه با این کتاب آشنا شدم.

معرفی کتاب قدم کلیک هایتان بر چشم

به تمام عزیزانی که در فضای مجازی فعالیت می کنند و اون هایی که دغدغه کار فرهنگی دارند و حتی اون هایی که خودشون رو خدای کار فرهنگی می دونن توصیه می کنم حتما این کتاب رو تهیه کنند (قیمت 4000 تومن) و مطالعه کنند.

دید بشدت باز آقای محمدرضا زائری نسبت به فضای مجازی و همچنین امور فرهنگی بشدت زیباست و درست همون چیزی هست که شخصا سال ها به دنبال اون بودم تا شخصی حرفی رو بزنه که من هم به دنبال همون هستم.

آقای زائری 8 سال وبلاگ نویسی کرده اند و از نزدیک با این فضا آشناهستند و من تازه با خوندن این کتاب پی به درست و غلط بودن خیلی از مطالبم بردم و باعث شد تا در روند فعالیتم در فضای مجازی تغییراتی ایجاد کنم.

/ 6 نظر / 612 بازدید
خادم المهدی(عج)

خدا کنه با خوندن این کتاب بیشتر برای دوستانتون مطلب بذارید.خیلی سرگرم سفارشات شدید؟؟؟[سوال]

گل نرگس

سلام چطوری میشه دانلود کرد؟؟؟؟؟

گلستان بلاگ

سلام . خداقوت باتشکر از مطلب خوب شما.این مطلب در گلستان بلاگ منتشر شد. http://golestanblog.ir/%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D9%82%D8%AF%D9%85-%DA%A9%D9%84%DB%8C%DA%A9-%D9%87%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%B1-%DA%86%D8%B4%D9%85/ موید باشید یاعلی. التماس دعا

فدایی امام سیدعلی

سلام خداقوت؛خیلی ممنون ازپیشنهادفوق العادتون.سعی میکنم حــــــــتما تهیه ومطالعه اش کنم. درسایت رسمی آقای حامدزمانی هم منتشرشد. http://fans.hamedzamanimusic.com/?p=5676

محمدرضا زائری

سلام از لطف شما صمیمانه ممنونم