کلاه گشاد سبز بر سر فتنه گران

چندسال پیش در همین دوران عده ای به خیابان ها ریختند و کشتند و آتش زدند و خیانت کردند. افرادی که به دستور عده ای قدرت طلب که شهوت قدرت و پست و مقام کورشان کرده بود و نام خودشان را اصلاح طلب گذاشته بودند پس از انتخابات پرشکوه سال 88 و شکست سنگین از مردم به منظور گرفتن انتقام از ملت به بهانه تقلب و مشروعیت نداشتند نظام دستور اغتشاش و شورش را صادر کردند.

عده ای از طرفدارانشان هم که از همه جا بی خبر بودند در دام قدرت طلبان افتادند و حس خود چگوارا پنداری به آنها دست داد و خود را قهرمان جنبش‌های انقلابی دانستند و به خیابان ها ریختند و تا توانستند به کشور خیانت کردند.

کلاه گشاد سبز بر سر فتنه گران

اما حالا در سال 93 در همان نظامی که می گفتند مشروعیت ندارد همان عده قدرت طلب در خیلی از پست ها و مقام های دولتی مشغول به کار شده اند و دیگر خبری از آن حرف های چند سال پیش نیست و انگار این وسط طرفدارانشان باید قربانی شهوت قدرت آنها می شدند و عده ای  کشته ، عده ای زخمی و عده ای بازداشت.

بعضی ها هم در خانه های خود پاهایشان را روی هم گذاشته اند و سر وقت غذایشان را میل می کنند و این وسط کلاه گشاد بر سر کسانی رفت که خود را شیفته این افراد می دانستد. همان هایی که مدام فریاد می زدند رأی من را پس بدهید! البته شعار آنها درست بود اما مخاطبشان را شتباه گرفته بودند.

فته گران باید بدانند رأی شما را آنهایی باید پس بدهند که شمارا فریب داده اند و امروز در پست و مقام های دولتی همان نظامی که می گفتند مشروعیت ندارد به ریش من و شما می خندند.

/ 58 نظر / 48 بازدید
نمایش نظرات قبلی
دختر ایرانی

شروع کلاس زبان و تنها دختر چادری درمیان 21 نفربودن(محض ریا [چشمک])... به نوبه ی خود سخته و ارتباط رو با همسن وسالانی که در فضای دیگری سیر میکنند مشکل میکنه... [گریه]آخه چرااااااااا؟[گل]

دختر ایرانی

فرقی نمی کند کجآ یــآ ک‍ِی! در هیــاهوی این شهر هرکجا و هروقت دچار واهمه شدی با "ایمانت" وضو بگیر زیــر لب نیت کن "حجآب می کنم قربة الی الله"

سیده

سلام با"نقد نابه جای صرفا جهت اطلاعی ها" بروزم لطفا تشریف بیارید http://setareyejavani.mihanblog.com/post/108

سبز

ای کاش درباره کلاه گشادتری که احمدی نژاد سر ملت گذاشت و چهارسال فاتحه مملکت رو خوند و صدای شماها هم در نیومد مطلبی می‌نوشتید که معلوم بشه بی‌طرف هستید!!!!

افسرجنگ نرم

سلام وبلاگ خوبی داری انشالله زیر سایه امام زمان موفق باشی دراین جنگ نرم،کافی است هواداران جبهه حق بیدارباشندو بیکار ننشینند چراکه زبان حق همیشه مؤثرتراز زبان باطل است (مقام معظم رهبری) اگر با تبادل لینک و لوگو موافقی ما را بانام"پایگاه اطلاع رسانی تهاجم خاموش" لینک کنید و خبر دهید تا شما را لینک کنم ممنون فی امان الله

سعید

میشه اسم سامانه تون را بگید[گل]

mahdi

س اگه میشه از لگو ما در لگوی همسنگران استفاده کنید ممنون یا علی

سید علی زیباترین نام

لبیک یا سید علی سلام وب مذهبی جالبی داره بیا به وب پایگاه ما حرفامون تو پست اول نوشته نظرت درباره ی تبادل لینک؟؟؟؟ خوبه نه؟؟؟؟؟ نه،شاید دلت نخواد.....زور ک نیست... اخوی ما حب علی تو دلمونه و تا ابد با حب علی و اسم سید علی نفس میکشیم منتظرتم شب های قدر اعضای مجموعه رو دعا کن

امیرحسین

مرگ بر شما مرگ بر شما. خدا شما را لعنت کند. از نام سایتتان خجالت بکشید. شهوت قدرت شما را گرفته است که نمی دانید کی دهان مریضتان را باز کنید. شرم نمی کنید ، هنوز از شخصی دفاع می کنید که 8 سال کشور را به اوج قفر و گرانی کشانید و مردم را بازیچه دست خود و اطرافیانش کرد؟ حیف دکتر روحانی که عمرش را صرف شما نمک به حرمان می کند. خوب است این گونه حرف زدن؟ می بینید چگونه این حرف ها آدم را آتش می زند؟ من تمام سعیم را برای فیلتر شدن این سایت بی مصرف خواهم کرد ، مطمئن باشید. خدا هدایتتان کند. در ضمن شما با این حرفهایتان جنگ را عظیم تر می کنید وظیفه شما حمایت از دولت و اصحاب دولت است فرقی هم نمی کند که چه دولتی باشد. خود مقام معظم رهبری از دولت یازدهم و عملکردش حمایت کرده ولی شما بدون توجه به صحبت های ایشان ، مطالب ضد و نقیضی می نویسید.