اتفاقات ناخوشایند در راه آرژانتین

اصولاً هر کشوری که مقابل نظام سلطه و امپریالیسم موضع بگیرد در مدت بسیار کوتاهی اتفاقات ناگواری برای آن پیش خواهد آمد. تجارب بدست آمده در زمان ایران مصدق و ایران احمدی نژاد یا ونزوئلای هوگو چاوز یا زیمبابوه رابرت موگابه یا شیلی سالوادور آلنده و ... نشان می دهد به زودی آرژانتین با مشکلات اقتصادی شدید دست به گریبان می شود و رکود و تورم این کشور را در بر خواهد گرفت.

اگر دولت کریستینا فرناندز مانند دولت آلنده با کودتا و خودکشی همراه نشود به احتمال قوی با فشار های اقتصادی از سوی بورژوا هایی که قدرت اقتصادی را به دست دارند و همواره نوکر استعمار و آمریکا بوده اند مردم را وادار می‌کنند تا به او دیگر رأی ندهند.

از طرفی خانم فرناندز باید منتظر سرطان ناگهانی که برای چاوز و فیدل کاسترو و سرطانی که به سر شوهر خودش آمده باشد یا ویروس هایی مانند ویروس ابولا و ایدز و ...

اتفاقات ناخوشایند در راه آرژانتین

به احتمال قوی به زودی تحریم های زیادی علیه آرژانتین وضع خواهد شد و پیش‌بینی می شود به زودی فتنه آبی یا سفید در آن کشور به راه بیندازند و شعار ما بی شماریم بدهند.

حتی گمان می رود به زودی شبکه جدید BBC آرژانتین به بهره برداری خواهد رسید و یکی از خواننده های آن کشور به آمریکا خواهد رفت و خواهد گفت دیگر صدای من را از تلویزیون پخش نکنید.

کریستینا فرناندز در نطق آتشین خود در سازمان ملل ضمن حمایت از ایران، علیه استکبار جهانی و تروریست پروران واقعی سخن گفت که شبکه های غربی سخنرانی وی را قطع کردند.

پیامبر (ص): خداى عزوجل مى فرماید: به عزّت و جلالم سوگند که از ظالم در دنیا و آخرت انتقام مى گیرم و از کسى هم که مظلومى را ببیند و بتواند یاریش کند و نکند بى گمان انتقام مى گیرم. کنزالعمال، ج3، ص 505، ح 7641.

پ,ن : از اظهارات خانم فرناندز واقعا ناراحت شدم، یکى از افتخاراتم این بود که ایران در مسأله آمیا نقش داشته و چندتا صهیونیست رو از بین برده...

/ 10 نظر / 25 بازدید
محمدرضا

باسلام، اگر جناب آقای دکتر محمود احمدی نژاد را برابر با دکتر محمد مصدق بدانید، به این ملت و دکتر مصدق خیانت بزرگی کرده اید. دکتر مصدق با فروش خانه خود به دادگاه لاهه رفت تا انگلیس را از ایران بیرون کند اما کس دیگری پای چینی ها را که در واقع بد تر از انگلیس هستند به ایران باز کرد و اقتصاد ایران را برخلاف موازین قانون اساسی و بر خلاف خواسته دل مقاممعظم رهبری، به چین وابسته کرد. اگر این نظر را منتشر نکنید، واقعاً نظرم نسبت به شما تغییر خواهد یافت. یا علی

سرباز 0

دهنت سرویس دادا یا علی[قهقهه]

علی آقا :)

سلام علیکم الآن واقعا شما رو درک می کنم همزمان هم تو افسران و هم توی معبر :)))) 2 10 24 11

گلستان بلاگ

سلام با تشکر از مطلب خوب و ارزشمند شما این مطلب با نام خودتان در گلستان بلاگ با آدرس http://golestanblog.ir/%D8%A7%D8%AA%D9%81%D8%A7%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D8%AE%D9%88%D8%B4%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AF-%D8%AF%D8%B1-%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A2%D8%B1%DA%98%D8%A7%D9%86%D8%AA%DB%8C%D9%86/ و در حرف تو http://harfeto.ir/?q=node/34890 منتشر شد. منتظر مطالب بعدی شما هستیم.

حرف تو

سلام تشکر از شما به خاطر ارسال مطلبتان به سایت "حرف تو" " اتّفاقات ناخوشایند در راه آرژانتین " با آدرس: http://harfeto.ir/?q=node/34895 در این سایت انتشار یافت. چشم به راه مطالب خوب شما هستیم. هدیه سایت "حرف تو" به شما: "پیامبر اکرم (صلّی‌الله‌علیه‌وآله): خداوند در هیچ روزی به اندازه روز عرفه، بندگان خود را از آتش جهنم آزاد نمی‌کند." یا علی

کوثرگرافیک

سلام علیکم، وقت بخیر و خداقوت، طیب الله به این همت،

سرباز گمنام08

سلام به شما دوست عزیر مطلب بسیار زیبایی بود این مطلب در سایت ما درج شد موفق باشید یاعلی http://sarbazgomnam08.ir

چی

ببخشید ولی این جمله آخریه یه جوریه نمی دونم چرا!وقعا

ملیحه

عجب...[گل]

سلام اینکه مصدق و احمدی نژاد رو تو یک رده دیدی واقعا افسوس خوردم. مصدق در راه کشور قدم برداشت و نفت رو ملی کرد. محمود در راه جیب خودش و بهارش قدم برداشت و همون نفت رو میداد بابک براش بفروشه به همون دولت های استکباری !!!