شعار جدید دانشگاه آزاد غیر اسلامی

به نظر می رسد دانشگاه آزاد غیراسلامی برای جبران صندلی های خالی دانشگاه خود که بخاطر سیاست های کنترلی رشد جمعیت که در دهه 60 و 70 وضع شد و در نتیجه آن کشور با کاهش زادوولد مواجه گردید، در پی جذب دانشجو از راه تحریک و تبلیغ جنسی است.

ابلاغ بخشنامه  ترویج بی‌حجابی از سوی حراست دانشگاه آزاد غیر اسلامی خود بیانگر این موضوع است که دانشگاه آزاد می خواهد با تبلیغات جنسی صندلی های خالی دانشگاه خود را پر نماید و گرنه چه دلیلی دارد این بخشنامه در سالی ابلاغ می شود که بنام فرهنگ نامگذاری شده است؟

البته شاید روی دیگر قضیه بلهوسی مسئولین دانشگاه آزاد باشد که می خواهند چشم های هیز خود را به روی تن فروشان بازکنند و در خور نام دانشگاهشان به دانشجویان آزادی بدهند. از این رو باید شعار دانشگاه آزاد را اینگونه بیان کرد : بی حجابی از شما نمره دادن از ما.

شعار جدید دانشگاه آزاد غیر اسلامی

اما اوج بی چشم و رویی زمانیست که مسئولین دانشگاه آزاد در رسانه ها از ابلاغ این بخشنامه تأسف بار حمایت هم می کنند و می گویند این بخشنامه با موازین اسلامی وضع شده است و بدحجابی با آموزه‌های قرآنی و آشنایی با معارف قرآن و اهل بیت و سبک زندگی ائمه اطهار و بزرگواران دین و دانش، قلب‌ها سلیم و باطن‌ها پاک می‌شوند نه با برخورد حراست.

این در حالیست که قرآن و اهل بیت بر اهمیت امر به معروف و نهی از منکر تأکید کرده اند. درست است که راه برخورد با مسئله حجاب خشونت نیست اما تذکر دادن و دعوت به رعایت حجاب و عفاف آن هم در محیطی مثل دانشگاه الزامیست.

جا دارد صلواتی به روح دکتر محمد صادق صادقی اولین رئیس دانشگاه آزاد واحد علی آبادکتول و نماینده مردم علی آباد کتول که در سانحه هوایی  یاک ۴۰ در اردیبهشت ماه سال 80 به همراه تمامی نمایندگان استان گلستان به سوی معبود پر کشید بفرستیم چراکه ایشان داشتن چادر را برای ورود به دانشگاه آزاد علی آباد برای تمامی دختران دانشجو برای حفظ حجاب و عفاف اجباری کرده بودند. روحش شاد و یادش گرامی.

/ 61 نظر / 38 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پرچین خیال

ههههه..دیدم الان میلینکم با افتخار[گل][نیشخند]

امین

متأسفانه به بهانه تئاتردختران دردانشگاه فردوسی مشهد یه بزن برقصی به پاشده بودکه صدای امام جمعه محترم مشهدروهم درآوردحتما خبردارین؟

ملیحه

بایدگریم بگیره... چون آقاهرشب گریش میگیره...

ملیحه

دیدین تازگیا مدشده بعضی برادرای دانشجو موهاشونو فر میکنن با جثه کوچیک و یه عینک بزرگ...؟؟؟ شبیه قلموی نقاشی میشن...! [خنده][نیشخند][قلب][گل][گل][گل]

ملیحه

البته قلموی نقاشی ای که چشماش ضعیف شده![نیشخند][گل]

حاج امین

سلام،بازم برگشتم...میشه باهاتون تبادل بنر کنم؟چجوری؟بنرم توی shamim-e-entezar.mihanblog.comموجوده

چادربی بی

ای چادر من.... میدانم که این روز ها چقدر درد میکشی ! من هم درد میکشم نه کم تر ازتو !

جواد

دروغ محض است اصلا انتظار نداشتم فندرسک . من خودم دانشگاه آزادی ام دانشگاه آزاد لا اقل به دانشجویاش زور میکنه چادر داشته باشند ولی دولتی سمنان انگار نه انگار اینقدر از دانشگاه آزاد بد میگی یکم از دانشگاه دولتی بد بگو. انصاف هم چیز خوبی است.زشته و ما باید اون دنیا جواب بدیم و نسبت به کارامون هم مسئولیم. خبر داشته باش.

مهدی

عاقبت کی سر شود اين انتظار؟ بر دل شوريده باز آيد قرار در فراقش باغ دل همچون خزان لاله ها چون لاله های داغدار

من او

من دانشگاه آزاد درس خوندم ایرادایی که حراست دانشگاه ما بهمون میگرفت به دوستاییم که دولتی میرفتن میگفتم شاخ در میاوردن شاید وضع دانشگاه آزاد بد شده باشه اما داره همسو با جامعه پیش میره(متاسفانه) دانشگاه دولتیم از قائله عقب نموده و خوب داره می تازونه ................................................................ وبلاگتون عالیه کلی از مطالبتونا با ذکر منبع کپی کردم! ان شالله موفق باشید