ردای سرخ شهید همت و باکری را نمی توان با مچ بند سبز تعویض کرد

سال ها پیش که جنگ شروع شد، پدر بزرگ (امام خمینی (ره)) فرمان جهاد را صادر کرد. محمد ابراهیم (همت) و حمید (باکری) جان خود را بر کف دست گرفتند و برای مقابله با دشمن به جبهه ها رفتند.

آن موقع انگلیس و آمریکا خشاب های دشمنان ما را پرمی کردند تا گلوله هایشان را به سینه های سپر کرده محمد ابراهیم و حمید بزنند. در همان زمان بود که فرزند ناخلف ملت میر حسین (موسوی) از ترس جانش از سمت خود استعفا داد. پدر بزرگ به او گفت: در زمانی که مردم حزب‌الله برای یاری اسلام، فرزندان خود را به قربانگاه می‌برند چه وقت گله و استعفا است؟

سال ها گذشت و سید علی (خامنه ای) که روزی پا به پای همت ها و باکری ها در جبهه ها به دفاع می پرداخت جای پدر بزرگ را گرفت. همان پدربزرگی که تا وقتی سید علی نمی آمد به احترام او نمی نشست (فیلم نماز ماه رمضان امام خمینی (ره)).

حالا اوضاع فرق می کرد. میرحسین که روزی از ترس جانش و در زمانی که باران گلوله بر سر ملت می بارید از سمت خود استعفا داده بود حالا می گفت: من برای کشور نگرانم!!!

آنقدر به خود مطمئن بود که چند روز قبل حتی چندساعت قبل از باز شدن صندوق ها خودش را رئیس جمهور می دانست. اما وقتی دید ملت یک منفعت طلب و ترسو را نمی خواهند، دست به آشوب زد.

ردای سرخ شهید همت و باکری را نمی توان با مچ بند سبز تعویض کرد

طرفدارانش زدند و کشتند و آتش زدند و غارت کردند و .... در کشور اسلامی که همت و باکری خون سرخشان را بپایش ریخته بودند روز قدس در ماه رمضان بطری های آب در دست گرفتند، روز عاشورایی که همت و باکری از آن درس گرفته بودند حرمت امام حسین (ع) را شکستند و مانند سپاه یزید به کف و هلهله پرداختند و فرزند ناخلف بی خیال از تمام این بی حرمتی ها فقط بیانیه صادر می کرد.

حالا این میر حسین بود که خشاب اسلحه انگلیس و آمریکا را برای هدف گرفتن به آنچیزی که همت و باکری برایش سینه سپر کره بودند پر می کرد.

میر حسین برای اینکه بگوید حق است از خون سرخ محمد ابراهیم (همت) و حمید (باکری) سؤاستفاده کرد. اما نمیدانست محمد ابراهیم گفته بود : پیام من به شما در عصر غیبت این است که مطیع محض ولایت فقیه باشید و حمید هم گفته بود : در هر زمان و هر موقعیت از رهبری انقلاب تبعیت کنید.

محمد ابراهیم و حمید برای مال دنیا و پست مقام به جبهه ها نرفته بودند که امروز بعضی ها طلبکار آن هستند. محمد ابراهیم و حمید اگر گله ای از یک یا چند نفر داشتند آنرا به پای کل جبهه و انقلاب نمی گذاشتند که امروز بعضی ها این کار را می کنند.

حالا ملت بیدار شده بودند و دوباره برای آنچیزی که محمد ابراهیم و حمید خون خود را ریخته بودند انقلاب کردند. حالا فرزند ناخلف هاج و واج مانده بود که خون شهید همت و باکری چه جاذبه ای دارد...

نکته مهم: شب شهادت امام حسن (ع) هست. امامی که به دست همسرش به شهادت رسید...... امیدوارم نکته رو گرفته باشید.

/ 58 نظر / 82 بازدید
نمایش نظرات قبلی
امین مروتی

سلام برادر وب خوبی داری باعث افتخار منه که باشما تبادل لینک کنم اگه بخاین باهم تبادل لینک و لوگو کنیم برای انکار بهم ایمیل بدین یا تو وب من یه نظر بدین که میخاین ممنون

مدافع شهدا

سلام علیکم مواقعا وبلاگ جالبی دارید .ماشما را لینک کردیم امیدوارم شما هم ما را لینک کنید.با تشکر التماس دعا

محمد110

سلام دوست عزیز هرکاری میکنم صفحه فیس بوک معبرسایبری باز نمیشه چیکار کنم قبلاً هم چندبار نظردادم جواب ندادی اگه راست میگی نظرمن رو نشون بده خدای نکرد مشکلی هست

نسل سومی

آخ که چقدر این جمله به دلم نشست.خود این شهدا کمک کنند که ردای سرخ شهادتت رو نه فقط با مچبند سبز که با هیچ چیزی توی این دنیا عوض نکنیم.موفق باشید.

جهادگر

باسلام در راهی که گام برمی دارید موفق باشید خدا کند ماهم بتوانیم در راه اسلام حقیقی گام برداریم

بسیجی

با سلام و تشکر بابت وبلاگ بسیار زیباتون من شما رو باسم معبر سایبری فندرسک لینک کردم در صورت امکان وبلاگ منو با اسم بسیج دانشگاه نوآوران لینک کنید. منتظر جوابتون در بخش نظرات وبلاگم هستم با تشکر مجدد امید موفقیت در تماما عرصه زندگیتون مدیر وبلاگ بسیج دانشگاه نوآوران

حسین مرکبی

کسی که یکی از بزرگترین انتخابات کشورشو تقلبی بخونه و عالم رو بر ضد کشورش بشورونه در حالی که حتی دوستانش گفتندکه بابا تقلب با این حجم نشدنیه ، بزرگ ترین خائنه.

رضا

داداش حرفات درست منم یه حرف دارم موسوی پا گدپذاشت رو خون شهدای 8 سال دفاع مقدس ولی فک نمیکمنی این مش حسن با پایین اوردن اورانیوم داره پا میزاره رو خون شهدای هسته ای ؟؟؟؟؟؟؟