وصیت من به خانواده ام بعد از شهادت

تابحال پیش خودتون فکر کردین اگه خدا به شما عنایتی کرد و شهید شدین دوست دارین خانواده شما بعداز شما چه رفتاری داشته باشند تا ادامه دهنده راه شما باشند؟

شاید بعضی ها مسخره کنن اما من بخاطر برخورد هایی که با بعضی ها داشته ام همیشه فکرم مشغول بوده اگه یه روزی خدا خواست و شهید شدم دوست دارم خانواده ام بعد ازمن چطوری عمل کنن. بنابر این اینجا وصیت می کنم :

وصیت می کنم اگر شهید شدم خانواده ام گوش به فرمان ولی فقیه باشند و تنها شعار ندهند بلکه موقع عمل هم به میدان بیایند و به حرف های خود عمل کنند.

وصیت می کنم اگر شهید شدم خانواده ام تنها و تنها به شرطی از سهمیه ها استفاده کنند که حق مظلومی به وسیله آن سهمیه ضایع نشود.

وصیت می کنم اگر شهید شدم خانواده ام فخر فروشی نکنند و فکر نکنند چون من شهید شده ام برای آنها افتخاری هست تا از دیگران بالاتر باشند.

وصیت می کنم اگر شهید شدم خانواده ام بخاطر جایگاهی که نزد مردم پیدا خواهند کرد کسی را تمسخر و تحقیر نکنند و دلی را نشکنند.

وصیت من به خانواده ام بعد از شهادت

وصیت می کنم اگر شهید شدم هیچکدام از اعضای خانواده ام با سهمیه وارد دانشگاهی نشوند چرا که با سهمیه نمی شود علمی را کسب کرد.

وصیت می کنم اگر شهید شدم خانواده ام طرفدار مظلوم باشند و بدخواه ظالمان و یاور محرومان.

وصیت می کنم اگر شهید شدم خانواده ام برای توجیه رفتار های خود و یا فرار از واقعیت ها به کسی تهمت نزند و دروغ نگویند.

وصیت می کنم اگر شهید شدم خانواده ام هرجا و هر مکان و برای هر کاری از واژه خانواده شهید سوءاستفاده نکنند تا حرمت ها حفظ شود.

وصیت می کنم اگر شهید شدم خانواده ام به فکر تجملات و مادیات دنیا نباشند و همواره با یاد خدا زندگی کنند و هدف آن ها جز رضای خدا نباشد.

وصیت می کنم اگر شهید شدم خانواده ام دستورات و فرامین دینی را هدف قرار ندهند بلکه خداوند را هدف زندگی قرار دهند و از دین تنها برای رسیدن به خدا بهره مند شوند.

وصیت می کنم اگر شهید شدم خانواده ام دست به هرکاری که می زنند و هر قدمی که بر میدارند آن را وسیله ای برای تعجیل در فرج امام زمان قرار دهند.

وصیت می کنم اگر شهید شدم خانواده ام بصیرت خود را افزایش دهند تا بازیچه ای به دست منافقان و بدخواهان انقلاب نباشند.

پ,ن :

باخودم گفتم تو عاشق نیستی   آگه از سرِّ شقایق نیستی

غــرق در دریــا شدن کار تو نیست    شیعه مـــولا شــدن کــارتو نیست

من به در گفتم ولیکن بشنوند   نکته ها را موبه مو دیوارها


/ 58 نظر / 69 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حسینی

سلام. امشب سایت شما خیلی سخت برام لود شد. خداروشکر بروزم. ممنون ازتون؛ چون در بروز کردن وبم تاثیر بسزایی داشتین.

علی م

همین طور که دین درباره آب خوردن ما هم دستور داره رهبری درباره خیلی از مسائل حتی مسائل اخلاق فردی و اجتماعی دستوراتی دارند.رئیس بنیاد شهید را چه کسی انتخاب می کنه؟در ضمن این نظر شخصی شماست که نباید سهمیه باشه!حتما صلاحی در کار بوده اگه خیلی به نظرتون اشتباه هست به رهبری نامه بزنید خوشحال میشیم اگه جواب نامه رو منتشر کنید!

علی م

با این حرف شما هیچکس حق نداره با پول پدرش معلم بگیره و کنکور قبول بشه هیچکس حق نداره با پول پدرش در خارج یا داخل درس بخونه آخه پول زحمت کشیدن پدرش بوده مال خودش که نبوده!در ضمن سهمیه شاهد در کنکور 5 درصد مازاد هست(که معمولا هم پر نمیشه)به همین دلیل جای کسی رو نگرفتن

حرف تو

سلام مطلب شما در سایت حرف تو منتشر شد http://harfeto.ir/?q=node/36599 موفق باشید

مهدیار

من لینکتون کردم.خواستید لینکم کنید.

نرگس سادات

سلام میدونید زیر بار سنگین درساکمرم خمیده. دعاکنید. به علت مذکوره دیر به دیر میام شرمنده. یادتونه گفتین خیلی دل دارم. اره. تو این زمینه مغرورم میدونم دل دارم.

Z

سلام . این قسمت نامتون که گفتید با سهمیه نرن دانشگاه ،میتونه ناحق باشه چون شهدا از همه چیزشون گذشتن و خانوادهاشون هم بزرگترین سرمایه زندگیشون رو از دست دادن ،پس به نظر من تازه با یه سهمیه دانشگاه و با یه حقوق از بنیاد شهید نمیتونه جبران بشه .و در مورد این که میگید شاید یکی پدرش رو در تصادف از دست داده ، درسته اما اون بالاخره خواست خدا بوده نه اینکه جان خودش رو برای اسلام و این مملکت بزاره کف دستش .

رها1404

بنده خدا خانواده رو به چه زحمتی انداختید بعد از فوت تون ... یه شهید این همه خواسته کوچیک و بزرگ نداره از خانواده ش ... بابا حق الناسه ... ان شاء اله زودتر شهید شین و ما شاهد اجرای مو به موی اسن وصیت نامه پر درد و رنج باشیم.

گل ترگس

سلام شماهم میخواید برید به جنگ بادشمن؟؟؟؟[گل]