مرزبانان ربوده شده خود ناقض حقوق بشرهستند

چه توقعی دارند بعضی ها. مدام دم از حقوق بشر می زنند و حمایت از 5 مرزبان ایرانی. مدام از سازمان ملل و کاترین اشتن می خواهند که کاری کنند و از دولت محترم درخواست دارند تا از سفر شمال برگردند و برای آزادی این 5 سرباز رایزنی کند.

 آن هم دولتی که بعضی از پایه هایش از یاران بعضی ها در فتنه 88 بوده اند. باید قبول کرد سربازانی که در فتنه 88 از انقلاب، رهبر و خون شهدا حمایت و ایستادگی کردند خود ناقض حقوق بشرند. لابد می پرسید چرا؟

مگر ندا را یادتان رفته؟ همان دخترخانمی که چند لحظه قبل از کشته شدنش مقابل دوربین های BBC خیلی خیلی (خیلی) اتفاقی ظاهر می شود و چند دقیقه بعد سه دوربین  BBC خیلی خیلی (خیلی) اتفاقی تصویرش را موقعی که وارد کوچه می شود ضبط می کنند و یکباره هر سه دوربین خیلی خیلی (خیلی) اتفاقی از کار می افتند و دوباره تصویر بر می گردد.

مرزبانان ربوده شده خود ناقض حقوق بشرهستند

و ندا نقش بر زمین شده است و دوربین چهارم خیلی خیلی (خیلی) اتفاقی از آنجا رد می شد که نزدیکتر می شود تا این فاجعه بزرگ جهانی و نقض مسلم حقوق بشر را به سمع و نظر دنیا برساند تا دنیا بداند چقدر ایران ناقض حقوق بشر است و آشوبگران با دیدن همین صحنه های دلخراش همین سربازان را با مشت و لگد پذیرایی می کنند.

سازمان ملل و کاترین اشتن هم که طرفداران سر سخت عاملین فتنه 88 هستند. پس توقعی از آنان نیست که از ناقضین حقوق بشر که نگذاشتند این فتنه به سرانجام برسد حمایت کنند.

از طرفی گرهک تروریستی جیش العدل خود را ادامه دهنده راه ریگی می دانند و ریگی همان تروریستی بود که از جریان فتنه به خوبی حمایت می کرد. پس به همین دلیل این گروهک ترورسیتی ناقض حقوق بشر نیست.

حالا فهمیدید چرا این مرزبانان ناقض حقوق بشرند و هیچکس به فریادشان نمی رسد؟ چون همین سرباز ها برای وطن روزی جان فشانی کردند. وطنی که خیلی ها دلشان نمیخواست آباد بماند. خیلی ها می خواستند فتنه راه بیندازن و آنرا نابود کنند. پس دیگر دم از حقوق بشر نزنید. اینجا هرکس علیه انقلاب اسلامی ایران بود حقوق بشر شامل حالش می شود و هرکس با انقلاب اسلامی ایران بود خود ناقض حقوق بشر است.

پ,ن: قابل توجه گردانندگان سایت کلمه، سایت حامی فتنه 88

/ 45 نظر / 24 بازدید
نمایش نظرات قبلی
دختر ایرانی

وبلاگم به دست یکی از دوستان(!) دانش اموز -که در مسابقه وبلاگ مهدویت شرکت کرده بود ولی وب من برگزیده شد-حذف گردید با زور و اصرار میگفت رمز وبلاگتو بده یه فیلم رو برات بذارم ما هم که خبر نداشتیم رمزو دادم حذفش کرد.بعدش هم مطالب گروه مهدویت رو گذاشتن تو وبلاگ دوستم چون مال من حذف شده بود. [دلشکسته][ناراحت][گریه]

یعقوب

سلام متنهای خوبی مینویسی ولی چرا...ببخشیدها چرا لقمه رو اینقد میچرخونی بابابنده که یک رزمنده شیمیائی دوران دفاع هستم خواهشم از شما نویسنده ارزشی اینه که واضح بنویس نترس واینقدهم نچرخون

گلستان بلاگ

سلام با تشکر از مطلب خوب شما این مطلب با نام با نام خودتان در گلستان بلاگ منتشر شد. http://golestanblog.ir/?p=17211 منتظر مطالب بعدی شما هستیم.

ابوالفضل

سلام میشه وبلاگ من را در وبلاگ خودتون لینک کنید. آدرس وبلاگ:http://www.rahbari1822.blogfa.com

ابوالفضل

سلام ببخشید که اینقدر حرف میزنم. بابا این سربازهای ربوده شده تقصیر خودشون هم بوده. من فیلمشون را دیدم همه سربازها تو چادر خواب بودند حداقل یکشون پست نداده تا وقتی که اون سربازای پاکستانی میان بفهمند بهشون و دستگیروشون کنند ولی من همه ی تقصیر به گردن سربازها نمی اندازم بدبخت ها تو یه چادر فکستنی زندگی میکردند و هیچ امکاناتی نداشتند. با تشکر

ابوالفضل

سلام گفته بودید تصویر بگذارید باشه حتما میگذارم

ابوالفضل

سلام میشه به وبلاگم بیاید و نظرتون را در باره ی وبلاگم بگید ممنون میشم.

امير

تا آدمهايي از جنس شما توي اين مملكت هستن وضعيت ما هم همين هست.

یاقوت سرخ

به قول دوستان انقد سرگرم 1+5 شدن که سرانجام این گروگانا شد 1-5 .البته امروز خبرگزاری فارس اعلام کرد که یک عضو کمیسیون امنیت ملی گفته دانایی فر زنده است و رباینده ها می خوان معامله کنن. اینم برا اطلاع رسانی

لیلا

فقط باید دعا کنیم زودتر اقا بیان.اوضاع خیلی خرابه وبااجازه من این مطلب رو کپی میکنم.اگه با تبادل لینک موافقید لطفا بگید. لبیک یا خامنه ای